اخبار مسکن

مشاورین املاک بزرگ صدف

خرید مسکن و خانه دار شدن، بی شک یکی ازمهمترین دغدغه های هر خانواده ایرانی بوده و هست افراد برای اینکه بتوانند توانایی خرید مسکن مناسب خود را بدست بیاورند، ممکن است سالهای سال در مسکن های استیجاری سکونت گزیده و با امید به اینکه روزی صاحب خانه خود شوند، با کاستن تز سطح رفاه زندگی خود و خانواده اشان، سعی در جمعع آوری مبالغی برای این منظور می کنند. یکی از بهترین روش هایی که می تواند شما را در رسیدن به آرزوی خانه دار شدنتان یاری کنید، خرید آپارتمانهای پیش فروش از مراکز معتبر و مورد اطمینان مانند املاک بزرگ صدف، واقع در غری تهران می باشد. املاک صدف ، برای سالیان متمادی و با کارنامه ای روشن، نمایندگی فروش و پیش فروش بسیاری از محتمع های بزرگ شهر تهران بوده است.

خرید مسکن و آپارتمانهای پیش فروش در املاک صدف (املاک تهران)

مشاورین املاک صدف، با چندین سال تجربه درخرید و فروش املاک تجاری و مسکونی تهران و همچنین ، پیش فروش واحد های تجاری و مسکونی، به نمایندگی از انبوسازان معتبر و مورد تایید دولت،  اقدام به پیش فروش چندین مجتمع مسکونی بزرگ در مناطق مختلف تهران و با شرایط متفاوت و مناسب با توان خرید عموم افراد جامعه نموده است.


bar

به همین خاطر، شما می توانید با بازدید از این مجتمع ها و براورد قیمت های هر آپارتمان، بسته به نیاز و توان مالی ود، یکی از آپارتمانهای بسیار شیک و مجهز را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

جدیدترین اخبار مسکن در وبسایت املاک صدف (املاک تهران)

برای اطلاع از آخرین اخبار مسکن، محل قرار گیری مجتمع های مسکونی در نقشه و شرایط پیش فروش این آپارتمانها، به وبسایت املاک صدف وارد شوید و از این آپارتمانها دیدن نمایید.

پیش فروش امتیاز پروژه دندانپزشکان در خیابان امیرکبیر منطقه 22

76متر در پامچال 6 به صورت اقساطی شهرک چیتگر

خرید و فروش سهام های تجاری اداری مجتمع ارتمیس دریاچه چیتگر

پیش فروش پروژه نیروی زمینی ارتش شهرک چیتگر

پیش فروش امتیاز پروژه مسکونی قوه قضاییه در منطقه 22

فروش 580 واحد مسکونی در منطقه 22

پیش فروش امتیاز نیروی هوایی و خلبانان پهنه c شهرک امام رضا


bar

املاک بزرگ صدف (املاک تهران) 


تهران-منطقه 22-ضلع شمال دریاچه-میدان ساحل-مجتمع تجاری خیام-طبقه منفی یک-مسکن صدف

09126772830
تلفن های تماس :
مدیریت حسن جعفری
02144712668